Mgr. Zuzana Vágnerová
“Zuzka mi obrovským způsobem pomohla, její přístup je bezvadný, je naprosto skvělá.”
“Chtel bych Vam jen napsat, ze jsem s Vasi kolegyni Zuzanou Vagnerovou neskutecne spokojeny. Opravdu mi obrovskym zpusobem pomohla, jeji pristup je bezvadny, je naprosto skvela. Takze moc dekuji!!!
S pratelskym pozdravem L”
Mgr. Zuzana Vágnerová

Mgr. Zuzana Vágnerová

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.
“Lucie je empatická osoba, nesoudí, má smysl pro”Ta cesta, kterou se nakonec vydáte se svým terapeutem, je trnitá, plná nástrah, nedůvěry v sebe sama, ale zcela určitě se dřív nebo později dostaví výsledky”humor a umí navodit příjemnou atmosféru”- copy

“Někdy se každému z nás může stát, že se ocitneme v bludném kruhu svého vlastního života. Co s tím? Můžeme v něm bloudit a snažit se najít cestu ven vlastními silami, ale někdy to přece jen nestačí. Někdy prostě nevidíme žádné východisko kudy z toho bludného kruhu ven, jak řešit nenadálé krizové situace v rodině, v našich životech. I já jsem se ocitla na takovéhle křižovatce života, bezradná, zranitelná, plná nejistoty. Když ale potkáte někoho, o kom víte, že vám skutečně naslouchá, že to nedělá jen v rámci své práce, ale opravdu mu na vás záleží, když si s takovým člověkem zkrátka takříkajíc sednete, získá si vaši důvěru a dokáže vám otevřít oči, abyste své problémy viděli i ze stran, kam by vás ani nenapadlo se podívat – pak přesně tohle může být cesta, kterou jste hledali. Někdy totiž stačí vidět stejnou věc jinýma očima, abyste pochopili, kde je chyba. Proč se motáte v kruhu a nedokážete se zastavit. Samozřejmě, že výsledky se nedostaví hned, trvá to dlouho. Ta cesta, kterou se nakonec vydáte se svým terapeutem, je trnitá, plná nástrah, nedůvěry v sebe sama, ale zcela určitě se dřív nebo později dostaví výsledky. Začnete si všímat změn, reagujete na stejné věci jinak, aniž byste si to zpočátku uvědomovali, a to, co vysíláte do světa, se k vám vrací. Ta cesta, na které vás doprovází někdo, komu věříte, může být nakonec cestou, která vás zavede ke štěstí a ke spokojenosti se sebou samými. A o tom to je: Věřit si. I tohle vás může dobrý terapeut naučit. ” Romana

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.

PhDr. Lucie Hanzlíková, Ph.D. – terapeut, poradce

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.
“Lucie je empatická osoba, nesoudí, má smysl pro humor a umí navodit příjemnou atmosféru”

“Psychoterapie u paní Lucie nám pomohla podívat se na náš partnerský vztah s nadhledem, zorientovat se v tom, co se mezi námi děje a jak konflikty vznikají… Nestaví se do role soudce ani rádce, spíše tlumočí z mužského jazyka do ženského a naopak. Paní Lucie je empatická osoba, nesoudí, má smysl pro humor a umí navodit příjemnou atmosféru. Na setkání s ní jsme se vždy těšili a domů odcházeli pozitivně naladění.” Andrea

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.

PhDr. Lucie Hanzlíková, Ph.D. – terapeut, poradce

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.
“Z Lucie se tak postupně stala má nejbližší důvěrnice, takříkajíc člověk, o kterého jsem se mohla opravdu opřít.”

“K Lucii jsem se dostala náhodou, jak se říká za pět minut dvanáct, když jsem se odmítala snad na všech úrovních svého bytí, až jsem měla mžitky před očima a brněly mě ruce. Takto začala naše spolupráce, v rámci které se mi týden co týden věnovala se vší péčí a trpělivostí, byla tu pro mě víc, než kdokoli z mých blízkých- ne proto, že by snad rodina a přátelé nechtěli, ale jednoduše proto, že odborník umí to, co nikdo jiný nenahradí.

Z Lucie se tak postupně stala má nejbližší důvěrnice, takříkajíc člověk, o kterého jsem se mohla opravdu opřít. Lucie umí naslouchat, vcítit se do každé situace a přijmout člověka přesně takovým, jakým v danou chvíli je. Umí položit správnou otázku ve správnou chvíli. Umožnila mi přijít si na vše sama, rozklíčovat nedořešená témata z minulosti a díky tomu, v mentální rovině, mi pomohla postavit se zpět na vlastní nohy. Dnes si troufám říci, že v ní mám novou přítelkyni- kamarádku, kterou vždy ráda vidím.

Celá terapie byla velmi přirozená a uvolněná a s čistým svědomím Lucii doporučuji, a to jak z profesního, tak lidského hlediska.”

Marta

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.

PhDr. Lucie Hanzlíková, Ph.D. – terapeut, poradce

Martina Klugerová
“Je to již 4 roky a musím konstatovat, že Martina mě opravdu zachránila.”

“Proč jsem začala chodit na terapii? A proč jsem za to rada? Už toho bylo na mě moc, ale člověk si to nikdy nechce připustit, že by něco nezvládl. Uvědomila jsem si to celkem pozdě, v nemocnici.  Pochopila jsem, že tenhle stav není dobrý ani pro mě a ani pro moji dceru. Došlo mi, že sama, bez pomoci to nezvládnu. V té době jsem se seznámila s Martinou. Je to již 4 roky a musím konstatovat, že ona mě opravdu zachránila :). Díky ní se ráno budím s pocitem, že dnešní den bude opět plný pozitivních věcí. Nehledám už na životních situacích jen ty negativní stránky a ani se nebojím negativních reakcí. Konečně můžu říct, že jsem šťastná, protože jsem poznala sama sebe. Věřím si a myslím si, že se to odráží v celém mém životě. A další věc je, že já jsem teď ten člověk, který podporuje ty druhé :). Přiznat si, že něco nezvládám a potřebuji pomoc bylo pro mě životně důležité. A Martina byla TA, která mě dovedla až tam, kde jsem teď. Martino, strašně moc děkuji!!!!!”

Lenka

Martina Klugerová

Martina Klugerová, terapeut, poradce

Martina Klugerová
“Teď po dvou letech terapie s Martinou cítím, že jsem zpátky u sebe a konečně zase žiju.”

“Když jsem před dvěma lety poprvé přišla na terapii, byla jsem na tom jak po psychické stránce, tak i po fyzické stránce, kvůli psychosomatice, hodně špatně. Byla jsem ztracená. Trvalo mi hodnou chvíli, než jsem se odvážila mluvit s Martinou na rovinu. Ale díky její laskavosti a nekončící trpělivosti jsem po čase neměla problém mluvit prakticky o čemkoli. Vždy vyslechla všechno, co mě tížilo a společně jsme hledaly řešení a vůbec smysl toho všeho, co se ve mně dělo. Nikdy mě nesoudila a vždy se mě snažila pochopit. Po každém sezení s Martinou jsem se cítila o trochu líp a měla jsem o trochu víc síly bojovat dál. Teď po dvou letech cítím, že jsem zpátky u sebe a konečně zase žiju. Už vím, že poslouchat sebe a svoje tělo je klíčem ke všemu. Za celou tu cestu zpátky k životu, kterou jste mě provedla, Vám není možné dostatečně poděkovat, Martino, přesto moc děkuji!”
Eliška

Martina Klugerová

Martina Klugerová, terapeut, poradce

Mgr. TEREZA ZAHRÁDKOVÁ
“Tereza mi po rozvodu pomohla najít novou partnerku, kterou jsem si vysnil, o které jsem ani netušil, že existuje, natož, že s ní budu moci chodit.”

Rád bych touto referencí moc poděkoval Tereze za její 3leté konzultování. Pomohla mi po rozvodu najít novou partnerku, kterou jsem si vysnil, o které jsem ani netušil, že existuje, natož, že s ní budu moci chodit. Ukázala mi cestu, jak daleko lépe zvládat úzkosti a stres v práci. Urovnal jsem si vztahy s rodiči. Dala mi odvahu realizovat svůj sen – vlastní podnikatelský projekt, a jít do toho s radostí. Dneska dělám práci, která mě naplňuje a díky které každý den ráno vstávám s nadšením. Před 4 lety bych tomu nevěřil, že je to možné. Vstával jsem otrávený, unavený a vystresovaný z toho, co se zase dneska stane…

Read more

O nás
“S Hankou byla příjemná spolupráce. Objektivní zhodnocení a užitečné rady.”

“Dobrý den,

k práci paní Hanky nemám žádnou negativní připomínku. Příjemná spolupráce, objektivní zhodnocení a užitečné rady. Vždy jsme se dohodly na společném termínu a vždy mi paní Hanka vyšla maximálně vstříc, proto nemůžu této spolupráci nic vytknout.”
Reference na koučku Hanku Lustikovou.
"S Hankou byla příjemná spolupráce. Objektivní zhodnocení a užitečné rady."

Hana Lustiková, kouč

"Můj partnerský vztah teď funguje na 100%..." 
“Můj partnerský vztah teď funguje na 100%…” 
Dobrý den, Hani, zrovna dneska jsem na Vás myslela a říkala jsem si, jak jsem ráda, že jsem se před třemi měsíci rozhodla pro koučink s Vámi. Už za tak krátkou dobu se toho v mém životě hodně změnilo, a to jen proto, že jsem si otočila pár prográmků v hlavě, ale jinak jsem vlastně vůbec nic nemusela dělat. Můj partnerský vztah teď funguje na 100 %, v práci jsem si ujasnila, co vlastně chci a co očekávám a celkově jsem mnohem spokojenější než dřív, protože teď hlavně dělám to, co chci, co mám ráda, a myslím při tom na sebe. Ještě jednou obrovské díky za Vaši obrovskou podporu, optimismus a neustávající dobrou náladu. Na koučink s Vámi jsem se vždycky moc těšila! Děkuji, Hani! Eva
"Můj partnerský vztah teď funguje na 100%..." 

Hana Lustiková – kouč

"Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda..."
“Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda…”
Dobrý den, Hanko. Chtěla bych Vám i takto veřejně poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste se mnou udělala, ač jsme těch sezení spolu moc neměly. Ale o počtu to není, je to o správném nasměrování a ukázání, co v nás je anebo může být. Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu, ač jsem navenek působila, že tomu tak není. Jen já sama jsem věděla, jaký boj v sobě samé vedu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda. Je fajn, že se v dnešní době najdou lidé, kteří umí naslouchat, najít tu správnou šipku a bez zbytečného rozebírání až do odborností nasměrovat a ukázat, že to jde. Jen CHTÍT a to je ten důležitý fakt, aby člověk dosáhl změn, kterých chce.  Ještě jednou DĚKUJI a věřím, že se ještě potkáme.
Nikola
"Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda..."

Hana Lustiková – kouč