Často kladené dotazy

Proč si vybrat Poradnu THERAPIA a co můžete očekávat?

Naším úkolem je pomáhat vám správně nasměrovat rozvoj vaší osobnosti a tím započít pozitivní změnu ve vašem osobním i pracovním životě.

  1. Nabídka odpoledních a večerních termínů.Vzhledem k tomu, že mnoho z vás pracuje do odpoledních mnohdy i večerních hodin máme každý všední den v poradně THERAPIA otevřeno až do 21:00hod.Váš terapeut se s vámi tedy může pravidelně setkávat i v osm hodin večer, kdy stačíte v klidu přejít z práce.Naše pracovní doba je od 8:00hod ráno do 21:00hod večer.
  2. Při nespokojenosti s vybraným terapeutem si můžete vybrat jiného s tím, že první sezení máte u nově vybraného terapeuta zcela zdarma.V Poradně THERAPIA dbáme na spokojenost klientů a ptáme se na zpětnou vazbu a spokojenost s terapeuty. V případě, že klient není s přiřazeným terapeutem do 3 sezení  spokojen, má možnost kontaktovat vedoucí poradny Mgr. Terezu Zahrádkovou, tel. 732 816 663 a ta mu přidělí jiného terapeuta s tím, že je první sezení u nového terapeuta zdarma.
  3. Na první sezení vás objednáme již do druhého dne či maximálně do týdne. Navíc si můžete svého teraputa vybrat nebo vám  bude nějaký doporučen, podle vašeho tématu se kterým přicházíte:https://koucink-psychoterapie.cz/o-nas-tym-2/
  4. SKYPE nebo telefonické  sezení. Kromě osobních sezení nabízíme možnost Skype poradenství. Využívají ho zejména Češi žijící v cizině nebo lidé na malých městech, kde je menší dostupnost poradenských služeb.
  5. Pestrá nabídka poradců. Naši poradci mají různá zameření a jsou různé osobnosti. V poradně Therapia tedy můžete pracovat s poradcem spíše klidným, dávající hodně prostoru či s aktivním, který se s vámi mimo terapii zaměřuje i na koučink či poradenství.
  6. Online poradna ZDARMA. Pokud zatím nechcete využít naše placené služby, můžete nám napsat dotaz do online poradny a naši odborníci vám zdarma odpoví: https://koucink-psychoterapie.cz/iporadna/
  7. Poradna jako zdroj informací pro váš růst.Mnoho našich poradců vám slouží také jako zdroj nových informací pro vás růst.Máme přehled o seminářích, doporučujeme odborné knihy či články, které by mohly rozšířit vaše obzory, pokud o to stojíte.
  8. Poradna jako “bezpečný přístav”.Prioritou naší poradny je vřelý přístup ke klientům. Pracují zde poradci, kteří mají svou práci rádi, naplňuje je a tento přístup se odráží i směrem k vám klientům. Naši terapeuti jsou pevným bodem v životě jejich klientů. Často se k nám naši klienti vracejí s novými potížemi, protože vědí, že se na nás mohou vždy obrátit a rádi je uvidíme.
Často kladené dotazy
Často kladené dotazy

Kdo je psychoterapeutický poradce a co je psychoterapeutické poradenství?

Psychoterapeutickým poradcem je kvalifikovaná osoba s vysokoškolským  vzděláním, která absolvuje speciální výcvik a supervizi.

Psychoterapeutické poradenství je proces, který se zaměřuje na psychické obtíže a vede ke zmírnění/odstranění jejich příčin. Vede k obnově duševní rovnováhy, poznání sebe sama a získání náhledu na své obtíže skrze zdravou zpětnou vazbu od terapeuta a poradce. Poradce a terapeut vám napomáhá zvládat obtížné životní situace, konflikty a jiné životní úkoly. Terapie je efektivním nástrojem vedoucí k pocitům seberealizace, naplnění a pocitu vyrovnanosti.

Jste na pojišťovnu?

Poradna Therapia nespolupracuje se zdravotní pojišťovnou.Soukromá sezení jsou oproti tomu dostupnější a nabízíme vám dřívější termíny.

Často kladené dotazy
Často kladené dotazy

Jaký je přístup poradny Therapia?

V poradně Therapia je na prvním místě navázání bezpečného a důvěrného kontaktu mezi klientem a terapeutem.

Působíme jako poradna „rodinného typu“, kam se naši klienti rádi vracejí i po úspěšném vyřešení jejich hlavních obtíží a  svěřují se s krátkodobými potížemi či si prostě přijdou pro radu. Běžně k nám chodí přátelé našich klientů, protože dostanou doporučení. S naším terapeutem jste v dobrých rukou. Laskavý přístup a zájem o sdělované vám otevírá prostor k naprosté otevřenosti, autenticitě se všemi specifiky vaší osobnosti. Terapeut naší poradny vás nesoudí, nehodnotí. Pracujeme skrze metodu dialogu a laskavého přijetí.

Jaká je cena terapie? Jaké jsou možnosti úhrady? Je možná sleva?

Poradna Therapia nabízí individuální sezení za 700 Kč / 50 min, koučink za 1400 Kč / 90 min a párovou terapii za 1400 / 90 min. Umožňujeme slevu studentům a ženám na mateřské, cena je 600 Kč/50 min. Úhrada je možná hotově na místě nebo převodem na účet před termínem setkání.


Často kladené dotazy
Často kladené dotazy

Jak si z vašich terapeutů zvolit toho správného?

Terapeuta si můžete vybrat sami na základě sympatií z profesního profilu zde na stránkách. Seznam terapeutů naleznete v rubrice O násPakliže byste chtěli poradit, neváhejte nás kontaktovat a společně vybereme terapeuta, který pro vás bude nejvhodnější.

Je online poradna zdarma?

Ano, dotazy z online poradny zpracovávají kvalifikovaní odborníci zcela zdarma.

Často kladené dotazy