Nabídka seminářů

Seminář  SPRÁVNÝ PARTNER PRO ŽIVOT

Volba správného partnera či partnerky není dílem náhody a stejně tak není dílem náhody ani volba nesprávného partnera. Jistě z vlastní zkušenosti nebo ze zkušenosti druhých víme, že někdy máme tendenci opakovat stále stejné vzorce nevhodného výběru partnerů. Díky tomu může člověk postupně propadnout do pocitů beznaděje a strachu, že nikdy nenajde toho pravého. S bojem proti takovým pocitům a nevhodnému způsobu volby partnera vám může pomoci tento seminář. Pro úspěšný start kvalitního partnerského vztahu je totiž potřeba zapracovat v první řadě na sobě a poznat vlastní chyby při výběru partnerů a přestat je opakovat. Díky tomu je možné vykročit směrem k harmoničtějším vztahům.

Více informací o semináři naleznete zde: http://your-way.cz/courses/spravny-partner-pro-zivot/

odkaz na podobné téma na psychologie.cz: http://psychologie.cz/sebevedomi-ve-vztazich/

 Seminář  SEBEDŮVĚRA A HARMONICKÉ VZTAHY

Nízké sebevědomí, pochybnosti o sobě, strach být sám sebou – i když tyto pocity často úspěšně před druhými i sami před sebou potlačujeme, přesto nás nevědomě ovlivňují a zejména se to odrazí v kvalitě našich vztahů. Často se naše strachy odrazí v nějaké nutkavé potřebě nebo neschopnosti například říct „NE“ a druhé odmítnout, potřebě být dokonalý, vše zvládnout nebo pouze v neustálém sebeobětování druhým. Tento seminář vám pomůže odhalit a zvládnout vaše vnitřní nastavení a pochybnosti o sobě, která vedou k nespokojenosti a neschopnosti být sami sebou a zabraňují vám vytvářet uspokojivé a otevřené vztahy s druhými.

Více informací o semináři naleznete zde: http://your-way.cz/courses/sebeduvera-a-harmonicke-vztahy/

Co nabízím

  • dostatek prostoru a času, pro každého účastníka na semináři
  • využití technik a praktické návody, které si odnesete domů
  • místo setkání v centru Prahy se skvělou dostupností MH
  • v případě zájmu získáte od terapeutů doporučení přímo pro vás

Podmínky platby a storno

  • Pro závazné přihlášení a rezervaci vašeho místa na semináři je nutné vyplnit níže uvedený formulář a zaslat platbu na naše č.útu: 670100-  2209475137/6210.
  •  Cenu za seminář naleznete zde.
  • Storno:
 Při odhlášení méně než 3 dny před zahájením propadá zaplacená částka v plné výši, pokud nebude účastníkem určen náhradník. Náhradníka za sebe můžete poslat v případě, dáte-li nám o tom předem vědět. Po absolvování semináře je jakýkoliv nárok na vrácení kurzovného vyloučen.

Termíny seminářů

Termíny naleznete na následujících odkazech:

správný partner: http://your-way.cz/courses/spravny-partner-pro-zivot/

sebedůvěra a harmonické vztahy: http://your-way.cz/courses/sebeduvera-a-harmonicke-vztahy/