PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.
“Z Lucie se tak postupně stala má nejbližší důvěrnice, takříkajíc člověk, o kterého jsem se mohla opravdu opřít.”

“K Lucii jsem se dostala náhodou, jak se říká za pět minut dvanáct, když jsem se odmítala snad na všech úrovních svého bytí, až jsem měla mžitky před očima a brněly mě ruce. Takto začala naše spolupráce, v rámci které se mi týden co týden věnovala se vší péčí a trpělivostí, byla tu pro mě víc, než kdokoli z mých blízkých- ne proto, že by snad rodina a přátelé nechtěli, ale jednoduše proto, že odborník umí to, co nikdo jiný nenahradí.

Z Lucie se tak postupně stala má nejbližší důvěrnice, takříkajíc člověk, o kterého jsem se mohla opravdu opřít. Lucie umí naslouchat, vcítit se do každé situace a přijmout člověka přesně takovým, jakým v danou chvíli je. Umí položit správnou otázku ve správnou chvíli. Umožnila mi přijít si na vše sama, rozklíčovat nedořešená témata z minulosti a díky tomu, v mentální rovině, mi pomohla postavit se zpět na vlastní nohy. Dnes si troufám říci, že v ní mám novou přítelkyni- kamarádku, kterou vždy ráda vidím.

Celá terapie byla velmi přirozená a uvolněná a s čistým svědomím Lucii doporučuji, a to jak z profesního, tak lidského hlediska.”

Marta

PhDr. Lucie Hanzlíková, PhD.

PhDr. Lucie Hanzlíková, Ph.D. – terapeut, poradce