MGA. Václava Křesadlová, Ph.D.

Individuální a párová terapeutka, dramaterapeutka, vysokoškolská pedagožka

JAK BYLI KLIENTI SPOKOJENI

Spojení důvěry proběhlo téměř okamžitě

„K Václavě jsem začal chodit ve velmi těžkém a nepřehledném období mého života (partnerská krize) spíše hrou osudu. Po prvním setkání jsem byl poněkud vyveden z míry, neboť jsem zažil terapii s někým „z jiného těsta“ než já a přesto jsem se cítil velmi dobře a spojení důvěry proběhlo téměř okamžitě. Napodruhé se potvrdilo, že to nebyl omyl a že Václavka bude skvělý terapeut, který dokáže člověka podpořit, když se cítí slabý a zároveň ho nasměrovat k věcem, které uhýbají zraku, přesto jsou však zásadní. Po jedna a půl roce jsem terapii zakončil, neboť mi pomohla dostat se přes vztahový roller-coaster a konečně pochopit, že není třeba hledat chyby pouze na sobě a že i já mám svoji cenu. Díky jí za to!“ – Z.

 
Po každé návštěvě u Vás jsem se cítila lépe a začaly jsme spolu „dělat pořádek“ v mé mysli

“Na terapie jsem začala chodit kvůli jednomu trápení. Myslela jsem si, že mám problém s muži, ale po pár sezeních bylo zřejmé, že mám problémy sama se sebou. Po každé návštěvě u Vás jsem se cítila lépe a začaly jsme spolu „dělat pořádek“ v mé mysli. Velmi mi pomohlo vracet se do minulosti a pochopit své jednání a činy. Teď se dívám na věci a lidi okolo sebe jiným pohledem. Život je složitý a situace, které se v něm odehrávají nelze zcela vyřešit návštěvami u psychologa, ale pomohla jste mi naučit se hledat řešení, porozumět sama sobě a najít ztracené sebevědomí. V tuto chvíli mám pocit, že je „uklizeno“ a proto se s Vámi loučím a přeji Vám hodně pracovních úspěchů, spokojených klientů a taky hodně štěstí ?” – L.

Díky Václavě jsem zvládla věci, se kterými bych si sama jinak asi neporadila

“Na práci paní Křesadlové jsem si nejvíce vážila jejího citlivého a vnímavého přístupu. Poskytovala mi vždy dostatečný prostor mluvit o věcech otevřeně a vždy jsem cítila, že ji opravdu zajímá čím procházím. Díky hodinám stráveným na terapii jsem zvládla věci, se kterými bych si sama jinak asi neporadila. Děkuji, jsem opravdu velmi spokojená.”

Nevěděla jsem, kam dál. Díky Václavě jsem začala rychle chápat souvislosti toho, co se mi děje.
“Sezení jsou velmi pohodová a mají příjemnou atmosféru. Paní Křesadlová se snaží najít různé způsoby řešení problému, se kterým se na ni obracíte. Je velmi empatická a velmi mi pomohla mj. v krizových situacích, kdy jsem nevěděla, kam dál. Na sezeních se objevovaly nové postřehy o možných souvislostech, které mě předtím nenapadly a o kterých bylo užitečné přemýšlet i po skončení sezení. Za sebe můžu konzultace u paní Křesadlové zcela upřímně doporučit.”
 
Paní Křesadlová mi po dobu našich sezení pomohla najít samu sebe
Cesta to byla dlouhá a někdy obtížná, ale stála za to. Po ukončení terapie se cítím velmi dobře a vím, že se můžu na sebe v různých situacích spolehnout a nemít z nich strach, necítit smutek a beznaděj.” – A.
 
Sezení jsou velmi pohodová a mají příjemnou atmosféru.
Paní Křesadlová se snaží najít různé způsoby řešení problému, se kterým se na ni obracíte. Je velmi empatická a velmi mi pomohla mj. v krizových situacích, kdy jsem nevěděla, kam dál. Na sezeních se objevovaly nové postřehy o možných souvislostech, které mě předtím nenapadly a o kterých bylo užitečné přemýšlet i po skončení sezení. Za sebe můžu konzultace u paní Křesadlové zcela upřímně doporučit.