Mgr. TEREZA MALIMÁNKOVÁ(roz.ZAHRÁDKOVÁ)
“Tereza mi po rozvodu pomohla najít novou partnerku, kterou jsem si vysnil, o které jsem ani netušil, že existuje, natož, že s ní budu moci chodit.”

Rád bych touto referencí moc poděkoval Tereze za její 3leté konzultování. Pomohla mi po rozvodu najít novou partnerku, kterou jsem si vysnil, o které jsem ani netušil, že existuje, natož, že s ní budu moci chodit. Ukázala mi cestu, jak daleko lépe zvládat úzkosti a stres v práci. Urovnal jsem si vztahy s rodiči. Dala mi odvahu realizovat svůj sen – vlastní podnikatelský projekt, a jít do toho s radostí. Dneska dělám práci, která mě naplňuje a díky které každý den ráno vstávám s nadšením. Před 4 lety bych tomu nevěřil, že je to možné. Vstával jsem otrávený, unavený a vystresovaný z toho, co se zase dneska stane…

Odborník jako je Tereza Vám ukáže cestu, Vaši vlastní cestu. Oceňuji na ní to, že byla tak trpělivá, nikdy mi nic neříkala co mám a co nemám dělat. Nechala mě, abych si našel svoje vlastní hodnoty a svoji vlastní sílu, která mi pomohla postavit se znovu na nohy. Jenom mě vedla a pomáhala mi pochopit sám sebe.

Jestli jste někdy uvažovali o tom, jestli něco budete řešit s psychologem, nepřemýšlejte a objednejte se hned teď, protože přemýšlení je jen ztráta času. Peníze zaplacené za sezení s Terezou jsou jedny z nejlépe investovaných v mém životě.

Pokud budete dělat věci stejným způsobem, dostanete stejné výsledky. Je lepší dělat změnu společně s profesionálem, který Vám ukáže, jaké poklady v sobě máte. Představuji si sám sebe před 4 lety, jak hledám na Googlu psychologa a přemýšlím, co by mně pomohlo se rozhodnout a napsat. Za všechno to teoretické vysvětlování získáte hlavně klid. Řada věcí vás přestane vytáčet, budete sebevědomější a pevnější, bude se vám víc dařit v práci i ve vztazích.

Ano, měl jsem pocit, že mít psychologa je důkaz, že jsem v něčem selhal, jako bych měl přiznat, že neumím si poradit sám se sebou. Ale ta zkušenosti je k nezaplacení. Dneska mám nejen psychologa, ale i kouče na podnikání, trenéra na posilování a neuvěřitelně si užívám pracovat s profesionály. Přestal jsem znovu objevovat kolo, protože profíci jako je Tereza vás dovedou k cíli daleko rychleji, snadněji a zábavněji.

Děkuji Vám Terezo z celého srdce 🙂

M.