• Terapeut & kouč & poradce

  „Člověk se nebojí smrti, ale života. Bojí se žít a být sám sebou, tak raději jen přežívá.“Mgr. TEREZA ZAHRÁDKOVÁ

 • Dosažené vzdělání

  Pražská vysoká škola psychosociálních studií, obor Sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii a komunikaci.

  Výcviky: Pětiletý sebezkušenostní výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii. Výcvik byl veden v psychodynamickém a daseinsanalytickém duchu, akreditovaný pro zdravotnictví Českou psychoterapeutickou společností České lékařské společnosti J.E.Purkyně. (550hodin).

  Kurzy: Certifikované vzdělání kouče – Akademie Libchavy, první spirála kouče, 8mi denní program schválený ICF (64hodin ACSTH). Kurz Strach v sociálních situacích a koginitivně-behaviorální terapie, Kognitivně-behaviorální terapie depresí, Poruchy osobnosti, Psychoterapie poruch příjmu potravy Ph.Dr.D.Krch, kurz Relaxační techniky a jejich využití v praxi. 50 hodin kurz Krizová intervence. 100 hodin kurz Práce s traumatem a posttraumatickým syndromem. Kurz Asertivita v každodenním životě

  Vedení seminářů: Sebedůvěra a její vliv na partnerský vztah. Správný partner pro život

 • Příběh Terezy

  Už jméno Tereza (ochránkyně) možná předurčilo můj osud. Jako malá jsem ochraňovala druhé a trpěla, když silnější napadali slabší. V dospívání jsem místo sportování rozebírala s kamarádkami jejich osudy. V dospělosti jsem sama začala hledat své pravé já a smysl svého života. To všechno mě přivedlo k životní náplni, zájmu a práci zároveň – práci psychoterapeuta. Já sama potřebuji v životě stále vývoj a i proto je pro mě práce psychoterapeuta jedinečná. Přináší mi pocity naplnění a v neděli nemám depresi, že jdu v pondělí do práce:)..práce mě těší. A co o mě říkají moji klienti? ..Tereza je vřelá, srdečná, ale také racionální a cílevědomá. Dokáže do terapie dostat i praktický způsob, jak problémovou situaci řešit. Bereme ji jako rodinného terapeuta, kdy k ní posíláme své přátele a v případě potřeby se k ní vracíme i po letech, když se potřebujeme s něčím opět poradit.

  Odkaz na moje články a odpovědi na čtenářské dotazy naleznete zde: https://psychologie.cz/autor/tereza-zahradkova/

 • +420 732 816 663

  email: koucinkpsychoterapie@seznam.cz 

  skype: koucink-psychoterapie

 • Tereza nabízí odbornou pomoc v oblasti:

  DEPRESE, ÚZKOST, STRES
  SEBEVĚDOMÍ
  PRACOVNÍ PROBLÉMY
  DROGY A ALKOHOL
  RODIČOVSTVÍ, PARTNERSTVÍ
  SMUTEK A ZTRÁTA, OSAMĚNÍ
  SMYSL ŽIVOTA

  V naší psychoterapeutické poradně vám pomůžeme: při pocitech úzkosti, deprese, smutku, strachu, bezmoci, osamění, nepřijetí či méněcennosti. Řešíme s klienty vztahové problémy v partnerství, přátelství i rodině. Pomáháme zvyšovat sebevědomí a nacházet smysl života. Při osobním rozvoji dostáváte v poradně podporu, abyste nalezli, co vás v životě baví a naplňuje a cítili se v životě šťastní.

„Do poradny jsem začala chodit asi před rokem, protože jsem měla pocit, že se v mém životě dějí a opakují události, se kterými nejsem spokojená a se kterými si moc nevím rady.. Zároveň mě zajímalo, jak takový proces terapie probíhá a co mi může přinést. Musím říct, že pro mě sezení byly velice obohacující. Dověděla jsem se hodně informací o tom jaká jsem, co jsou mé kladné a záporné stránky. Zjistila jsem, že mám své potřeby, které není dobré potlačovat. Sezení mi ve spoustě věcí otevřely oči a jakoby mě vtáhly do života. Také mi pomohly najít odvahu projevovat svoje názory. Za ten rok se v mém životě dalo dost věcí do pohybu a ukázal se mi směr, kterým chci jít a na kterém chci dále pracovat. Je to práce a chce to odhodlání a výdrž, ale ničeho nelituji. Jsem ráda za tuto příležitost a velice děkuji skvělé terapeutce Tereze Zahrádkové, která mě při této cestě sebepoznáním vedla a toto všechno mi pomohla objevit.“

Katka
Katka