Mgr. Tereza Zahrádková, vedoucí poradny, terapeut

Mgr. Tereza Malimánková (roz. Zahrádková)

Terapeut, poradce, kouč

+420 732 816 663

email: koucinkpsychoterapie@seznam.cz 

skype: koucink-psychoterapie

Video medailonek

Připravuje se

Příběh Terezy

Už jméno Tereza (ochránkyně) možná předurčilo můj osud. Jako malá jsem ochraňovala druhé a trpěla, když silnější napadali slabší. V dospívání jsem místo sportování rozebírala s kamarádkami jejich osudy. V dospělosti jsem sama začala hledat své pravé já a smysl svého života. To všechno mě přivedlo k životní náplni, zájmu a práci zároveň – práci psychoterapeuta. Já sama potřebuji v životě stále vývoj a i proto je pro mě práce psychoterapeuta jedinečná. Přináší mi pocity naplnění a v neděli nemám depresi, že jdu v pondělí do práce:)..práce mě těší. A co o mě říkají moji klienti? ..Tereza je vřelá, srdečná, ale také racionální a cílevědomá. Dokáže do terapie dostat i praktický způsob, jak problémovou situaci řešit. Bereme ji jako rodinného terapeuta, kdy k ní posíláme své přátele a v případě potřeby se k ní vracíme i po letech, když se potřebujeme s něčím opět poradit.

Odkaz na moje články a odpovědi na čtenářské dotazy naleznete zde:https://koucink-psychoterapie.cz/blog-therapia/

Vzdělání a zkušenosti

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, obor Sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii a komunikaci.

Výcviky: Pětiletý sebezkušenostní výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii. Výcvik byl veden v psychodynamickém a daseinsanalytickém duchu, akreditovaný pro zdravotnictví Českou psychoterapeutickou společností České lékařské společnosti J.E.Purkyně. (550hodin).

Kurzy: Certifikované vzdělání kouče – Akademie Libchavy, první spirála kouče, 8mi denní program schválený ICF (64hodin ACSTH). Kurz Strach v sociálních situacích a koginitivně-behaviorální terapie, Kognitivně-behaviorální terapie depresí, Poruchy osobnosti, Psychoterapie poruch příjmu potravy Ph.Dr.D.Krch, kurz Relaxační techniky a jejich využití v praxi. 50 hodin kurz Krizová intervence. 100 hodin kurz Práce s traumatem a posttraumatickým syndromem. Kurz Asertivita v každodenním životě

Spolupráce s Portál.cz psaní recenzí psychologických knih
Spolupráce s medializuj.cz vyjadřování v médiích a spolupráce s novináři ohledně psychologických témat

Tereza nabízí odbornou pomoc v oblasti

DEPRESE, ÚZKOST, STRES, MANIPULACE
SEBEVĚDOMÍ
PRACOVNÍ PROBLÉMY
DROGY A ALKOHOL
RODIČOVSTVÍ, PARTNERSTVÍ
SMUTEK A ZTRÁTA, OSAMĚNÍ
SMYSL ŽIVOTA

V naší psychoterapeutické poradně vám pomůžeme: při pocitech úzkosti, deprese, smutku, strachu, bezmoci, osamění, nepřijetí či méněcennosti. Řešíme s klienty vztahové problémy v partnerství, přátelství i rodině. Pomáháme zvyšovat sebevědomí a nacházet smysl života. Při osobním rozvoji dostáváte v poradně podporu, abyste nalezli, co vás v životě baví a naplňuje a cítili se v životě šťastní.