Mgr. Bc. František Horák

Poradce, terapeut
Logoterapie & existenciální analýza

JAK BYLI KLIENTI SPOKOJENI

 František mě naučil vážit si sama sebe a znovu získat zpět sebedůvěru.
“Děkuji za příjemné bezpečné prostředí, ve kterém jsem nemusela mít strach se svěřit se svými problémy a za to, že mě František naučil vážit si sama sebe a znovu získat zpět sebedůvěru. Děkuji také za profesionální přístup a trpělivost. S terapií jsem celkově velice spokojená. Mockrát za vše děkuji. Magdaléna 
 
 Před terapií mi nic nedávalo smysl, měl jsem velice podlomenou sebedůvěru.
“Velmi děkuji za všechna sezení, která jsme spolu měli. Když jsem přišel před osmi měsíci, nic mi nedávalo smysl, měl jsem velice podlomenou sebedůvěru a stačilo jen jedno malé šťouchnutí a sesypal bych se jako domeček z karet. Po skoro třičtvrtě roce jsem díky pravidelným sezením s Františkem začal opět mít chuť do života a získal jsem zpět svoji sebedůvěru. Nelituji ani jednoho sezení a jsem na sebe pyšný, že jsem zainvestoval peníze do sebe a do svého psychického zdraví. Děkuji! Dominik”
 
Díky terapii jsem mohla tíživé věci zpracovat a uzavřít.
“Na sezení jsem chodila něco přes rok a i když jsem původně potřebovala řešit traumata ze svých dětských/ dospívajících let, nakonec jsme probírali i různé náročné situace ze současného života a to mi v té době hodně pomohlo. Tížily mě věci, které jsem díky terapii mohla zpracovat a uzavřít. Děkuji Františkovi za jeho empatický přístup, odborný vhled a celkově – za dlouhodobou pomoc v péči o mé duševní zdraví. Tereza”
 
Lidský přístup a podpora na cestě životem.
“U Františka jsem našel otevřenost a laskavost v klidném prostředí při hledání cest z nesnází. Věcný přístup s citem pro druhého. Děkuji za pomoc. Radek”
 
Umí si získat důvěru klienta.
“Umí si získat důvěru klienta a navést k pohledu na vlastní jednání a případný problem. Dokáže nejen vyslechnout, ale i vhodně poradit. Johana”
 
Nejvíce mi pomohlo Vaše klidné vyzařování a nesoudící přístup.
“Chtěla bych Vám poděkovat za čas, který jste mi věnoval. Našla jsem u Vás bezpečné prostředí, kde se mi podařilo sdílet svoje aktuální pocity a pochyby. Vzájemná interakce a Vaše podněty mě vedly k zamyšlení a jiným náhledům na situace. Nejvíce mi pomohlo Vaše klidné vyzařování a nesoudící přístup. Nikola”
 
Oceňuji váš nadhled s humorem, bezpečný prostor a klid v něm.
“Pomohl jste mi některé důležité věci objevit, pojmenovat a začít s nimi pracovat. Bez přehánění, vždy jsem se těšil na bezpečný prostor našich sezení a ten klid v něm. Oceňuji váš nadhled s humorem. Díky! Marek”
 
Sezení mi velmi pomohly v profesním i osobním životě.
“Ze začátku jsem byl k terapii skeptický, ale musím říct že mi sezení velmi pomohly v profesním i osobním životě. Jsem velmi spokojený a mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji. Tomáš”
 
Našla jsem u Vás opravdovost a laskavost
“Chci Vám tedy takto poděkovat za Vaši pomoc a doufám, že se budu se svými starostmi v budoucnu potýkat úspěšně. Jste velice chápavým a nápomocným člověkem na svém místě. Byl jste pro mě zdrojem nové víry ve vlastní síly a povzbuzoval mě svým porozuměním. Našla jsem u Vás opravdovost a laskavost. Jana”
 
František mi ukázal cestu, poradil, jak dál jít, jak dál fungovat
U pana Horáka a jeho terapií jsem našel vše, co jsem potřeboval, vše co jsem hledal,  vše, abych se dostal ze své krize. Ukázal mi cestu, poradil, jak dál jít, jak dál fungovat, jak zvládnout situaci, která mě tížila. Můžu jen doporučit.. bez váhání. Ještě jednou děkuji a když budu potřebovat pomoc, vím, kam se hned obrátit. Díky moc, Jan.”