Mgr. Barbora Uhlová

Poradce, terapeut, psycholog
Systemický výcvik

JAK BYLI KLIENTI SPOKOJENI

Bára mi byla silnou oporou v průběhu mého procesu léčení se ze starých ran domácího násilí a dala mi pochopení a vhled do probíraných bolavých vzpomínek
Paní Bára mě na terapii vždy přivítala s úsměvem a dobrou náladou. Byla mi silnou oporou v průběhu mého procesu léčení se ze starých ran domácího násilí a dala mi pochopení a vhled do probíraných bolavých vzpomínek, které sice nezmizí, ale dají se znovu procítit na terapii tak, že máte pocit, jako když zmačkaný papír do koule (vzpomínky) v naplněném koši (mysl) rozbalíte a úhledně přeložíte, aby se začal tvořit nový prostor. Vy tím můžete minulost hodit za hlavu a jít dál, protože máte kapacitu na nové myšlenky. Chtěla bych, paní Báře, hlavně ještě jednou poděkovat za její profesionalitu, laskavost a vstřícnost a vyjádřit velkou spokojenost s proběhlou terapií.
 
Bára je se mnou po celou dobu mého velkého životního zlomu a velmi náročného období
“Terapie je nejlepší investice do sebe sama, jakou jsem si kdy dovolila. Bára je se mnou po celou dobu mého velkého životního zlomu a velmi náročného období. Je mi opravdovou oporou a vlastně si nedovedu představit, o jak moc by se celá tato moje pouť k novému životu prodloužila, kdybych ji neměla. Pomáhá mi rozmotávat klubíčka situací, ve kterých jsem zaseknutá a neznám cestu ven. Vždycky mě dokáže zvednout, když mi dojdou síly, a předložit mi mapu, když mám energii jít dál. Jsem opravdu vděčná, že ji ve svém životě mám. Děkuji, Báro!”