Naučila jsem se, jak být sama sobě terapeutem každý den.

“Jsem velmi vděčná za celé tři roky, kdy jsem chodila na terapii k Tereze. Velmi mi to otevřelo oči, přineslo do mého života více rovnováhy a zdraví ve všech směrech, zlepšilo mezilidské vztahy a zejména vztah sama k sobě. Řekla bych, že jsem za ty tři roky zjistila, kdo opravdu jsem, víc než za celý svůj dosavadní život.

Tereza vedla každou terapii s velkým citem pro to, co a jak bylo v danou chvíli a za daných podmínek namístě. Nikdy na mě v ničem netlačila a nechala mě ke všemu dojít samotnou a mou rychlostí. Přitom byla stále pevným bodem, který mi v mém životě plném změn, chaosu a otázek stále ukazoval, kde je zdravá rovnováha. Naučila mě a hlavně mi pomohla vnést do mého reálného života, jak být sama sobě terapeutem každý den, nacítit se na sebe, své potřeby, vnímat sama sebe…což je pro mě klíč, jak udržovat zdravý vztah sama k sobě a tím i zdravé mezilidské vztahy v soukromí, v práci i v rodině a to je pro mě obrovský dar a přínos. Tereza mi ukázala, že je v pořádku žít život bez výčitek, bez citového vydírání, bez vydávání energie všem a všemu kolem… že je v pořádku být spokojená a šťastná a žít autenticky …a tím, že jsem žila v prostředí, kde opak tohoto byl normou, pro mě nebylo lehké začít žít jinak, ale Tereza mi byla vždy oporou a s citem mě vedla všemi mými malými krůčky, kterými jsem svůj život přetvářela k obrazu svému, ne k obrazu ostatních.

Zároveň byla otevřená i veškerým mým doplňujícím terapiím, kterými jsem terapii s ní doplňovala. Ale byla to právě Tereza, která pro mě byla vždy bezpečným přístavem, věděla jsem, že má objektivní a zdravý náhled. Vždy měla a má mou plnou důvěru.

 Tereza mi otevřela dveře k tomu, abych žila svůj život, ne život ostatních…pomohla mi najít sama sebe a co víc si mohu na své životní cestě přát.” – Jana, lékařka