Jak probíhá koučink hubnutí

Koučinkem hubnutí v mém podání provádím metodou GROW, KBT technikami zvládání zlozvyků a pozitivní psychologií a hrou na Tři cesty.Jak probíhá koučink hubnutí

  • V reálu to vypadá tak, že se nejprve snažíme porozumět současnému a minulému stavu a jeho klíčovým okamžikům ve stavu Cesty k tloustnutí.
  • Nastavit několik variant životního stylu k první Cestě hubnutí.
  • Přijmout některou z variant Cest za svou a ověřit si, že je reálná a vydat se po ní plněním dohodnutých milníků a úkolů.
  • Setrvat na ní a dokonale poznat její silné stránky a pozměnit ty slabé na reálnější. Stále aktivně tvoříte.
  • Nastavit Cestu trvale udržitelné váhy a setrvat na ní tak, aby se mi nový život líbil a byl plnohodnotný. Po ukončení tohoto bloku byste měli být přesvědčeni, že toto je váš nový život a už nikdy nechcete žít jako dřív.

Pomocí hry na Tři cesty a její co nejpřesnější definicí, byste měli prožít a uvědomit si vše, co vás dosud omezovalo zhubnout trvale. Tento prožitek by měl více zkonkretizovat a prožít energii ideální budoucnosti a dobře si ji zapamatovat. Hra pak pomáhá vyhýbat se vědomě situacím, které vedou do zajetých kolejí tloustnutí.

Jak probíhá koučink hubnutí

KBT techniky by vám měly pomoci zvládnout zlozvyky, které vás nabádají přijmout krátkodobé cíle kvůli okamžitému impulzu (smutek, stres, hněv) za své a zajídat je. Toto vám pomůže neztratit kontakt se svými dlouhodobými cíli.

Po celou tuto dobu budete v péči nejen kouče, ale i výživového poradce. Nehrozí tedy, že si nastavíte nereálné cíle. Provedu vás systém zdravého životního stylu vedoucímu k hubnutí, pomohu s pochopením, jak vaše těla fungují a společně přijdeme na váš originální způsob, který by měl být veselý nikoliv vopruz, vášnivý – nikoliv nudný, chutný – nikoliv mono dieta, pohyblivý – nikoliv statický. Žijte s višní, pardon vášní!

Potkávat bychom se měli týdně, nebo jednou za dva týdny.

Tuto metodu nabízím ve variantě: 50 minut 800,- Kč

75 minut 1200,- Kč

Čím více si pro sebe uděláte času, tím pravděpodobněji se úspěch dostaví.

 

Monika Zajíčková