Doporučení k Mgr. Michaele Smetanové

„Jako člověk s vážným duševním onemocněním docházím 3 rokem do terapie k paní psycholožce Michaele Smetanové. Můj psychický stav je díky ní stabilizovaný, avšak nečiní mě závislou na terapii. Je to spíše příjemné setkávání s výraznými prvky empatie, vřelosti a lidskosti. Terapie s Michaelou mi pomohla i hlavně v mých obdobích propadu, kdy jsem znovu nalezla svůj opěrný bod. Jsme schopny nahlédnout do všech oblastí mého života, jak v osobní rovině, tak profesní. Díky ní jsem schopna obstát i v zátěžových podmínkách mé profese i jinak zásadních obdobích mého osobního života. Mám opravdový pocit sebe rozvoje i stability, kvality a spokojenosti partnerského i rodinného života. Její psychoterapeutický směr mi otevřel úzus, kterým jsem nahlížela na svět i lidi kolem sebe. Díky lékům a terapii držím svou nemoc na uzdě. Každý, kdo si prošel těžkou duševní nemocí, by kromě léků měl mít dostupnou adekvátní terapeutickou pomoc a terapeuta se, kterým si „ osobnostně sedne“, tak jak se to stalo mně. Děkuji za to !!!!“ – M.

Václava Křesadlová – doporučení k terapeutce od klientky A.

MgA. Václava Křesadlová, PhD. Terapeut, Tel.: 737 150 090

MgA. Václava Křesadlová, PhD. Terapeut, Tel.: 737 150 090

„Paní Křesadlová mi po dobu našich sezení pomohla najít samu sebe. Cesta to byla dlouhá a někdy obtížná, ale stála za to. Po ukončení terapie se cítím velmi dobře a vím, že se můžu na sebe v různých situacích spolehnout a nemít z nich strach, necítit smutek a beznaděj.“ – A.

Doporučení k terapeutce Václavě K.

Sezení jsou velmi pohodová a mají příjemnou atmosféru. Paní Křesadlová se snaží najít různé způsoby řešení problému, se kterým se na ni obracíte. Je velmi empatická a velmi mi pomohla mj. v krizových situacích, kdy jsem nevěděla, kam dál. Na sezeních se objevovaly nové postřehy o možných souvislostech, které mě předtím nenapadly a o kterých bylo užitečné přemýšlet i po skončení sezení. Za sebe můžu konzultace u paní Křesadlové zcela upřímně doporučit.

Doporučení od klientky Mgr. Terezy Zahrádkové

„Jsem vděčná, že mě rozvojem provedla Tereza.

Původně jsem přišla jen na zkoušku, na pár sezení, s neurčitými problémy, nakonec jsme si povídaly přes 3 roky.

Hledala jsem, tehdy ještě nevědomky, učitele, až časem se ukázalo jak moc přísný má a musí být 🙂 Byla to dřina, byla i spousta slz, i spousta pokusů a chyb. Na druhé straně také zjištění, že se mnou nic v nepořádku není. V období, ve kterém mě provázela, jsem ukončila dva složité vztahy, přestala bojovat s otcem, získala jsem více ženské energie, začala vyjadřovat pocity, přestala posilovat jen své ego a našla jsem větší důvěru v život. Jsem vděčná za její obrovský nadhled a objektivitu, vždycky profesionální přístup a za upřímnost.

Naučila mě pokládat si správné otázky, mít soucit hlavně sama se sebou a nesnažit se být dokonalá.

Za to jí opravdu moc děkuju.“

R.

Online poradna spuštěna

Dnes jsme pro vás spustili naši novou online poradnu.
V psychologické online poradně odpovídáme ZDARMA na dotazy ohledně vašich psychických, partnerských, pracovních či jiných potíží. Odpověď vám přijde přibližně do týdne na email a bude spolu s dotazem anonymně uvedena na našich stránkách v sekci Poradna… Zasláním dotazu také automaticky souhlasíte s uložením vašeho emailu do databáze Poradny Therapia, kterou využíváme pro zasílání novinek. Pokud byste se potřebovali více věnovat svým potížím, rádi vám nabídneme naše placené služby, kdy se můžeme setkat osobně nebo přes Skype.

Nový článek v dubnovém Cosmopolitanu!

Nepřizpůsobujte se svému partnerovi a nebuďte pasivní.
Buďte nezávislá a v očích vašeho muže stoupnete v ceně.
Přesvědčte se v novém článku Cosmopolitanu, který je právě v prodeji.

Nový článek v březnovém Cosmopolitanu!

Volá vám, i když jste s kamarádkami, kontroluje vaše kroky, stará se o vás, dokonce i rozhoduje bez vašeho vědomí… Je příjemné cítit se opečovávaná, ale časem začnete mít pocit, že vás partner spíše dusí.

Jak se zachovat, když máte pocit, že ve vztahu ztrácíte veškerou svobodu? Dočtete se v březnovém čísle Cosmopolitanu, který vychází v polovině února!

Nový článek v Perfect Woman (vydání březen/duben 2015)

Otázka předsevzetí se netýká jen nového roku, ale ve skutečnosti si předsevzetí dáváme téměř každý den. Každý jistě známe to pověstné „od zítřka začnu“…, co ale udělat pro to, aby se z „od zítřka začnu“ stalo „začnu hned?“ A my mohli konečně svá předsevzetí realizovat a nikoli o nich jenom snít?  Inspirujte se v novém článku, který vyjde v magazínu Perfect Woman již na přelomu března a dubna!

Nový článek v prosincové Perfect Woman!

Staráte se příliš o rodinu, věnujete jí veškerý svůj čas a následně odbýváte sama sebe? Váš partner se může začít nudit a hledat si svůj prostor u jiné ženy.

Právě i toto může být důvodem nevěry u mužů.
Více se dočtete v článku v prosincové Perfect woman, kde odpovídala naše terapeutka na téma týkající se nevěry.