Hana Lustiková

Hana Lustiková

Osobní a profesní kouč

Hanka nabízí odbornou pomoc v oblasti:

OSOBNÍ KOUČINK
ODSTRANĚNÍ NEGATIVNÍHO NAPROGRAMOVÁNÍ
Co je to?:
Získáte praktické a jednoduché techniky
Odhalím vaše bloky z dětství
Zjistím skutečné příčiny vaší nespokojenosti a nízké sebehodnoty, které dohledáme a odstraníme
Budete se cítit sebevědomější
Načerpáte praktické rady od přední české koučky
Výhoda krátkodobosti, potkáme se 5-10kr
BYZNYS KOUĆINK (BUSSINES COACHING)
Jednotlivec či firma:
Pomohu vám najít práci,která by vás bavila
Zvýšíme společně motivaci k práci
Zvýšíme vaši efektivitu v práci a tím ušetříte více volného času pro sebe
Najdeme váš talent a nejlepší schopnosti

Specializace: vztahy, partnerská krize, sebeláska, zvýšení sebevědomí, úzkosti a pomoc osvobodit se od otěží minulosti 

Příběh Hanky

Kdo jsem?
Koučka, školitelka, lektorka, masérka, milující máma, vášnivá gurmánka a nadšená cestovatelka. Jsem vhodnou průvodkyní pro všechny, kdo hledají harmonii, radost, láskyplné vztahy, sebepřijetí i novou životní energii.
Sama jsem si před lety také sáhla na pomyslné dno. I já jsem kdysi doma často brečela do polštáře. Díky osobnímu koučinku jsem si mohla odstranit některé chybné vzorce a bloky. Dnes jsem šťastná a pracuji denně jako koučka. Mám radost, když mi klienti rozkvétají přímo před očima. Budu velmi potěšena, pokud se stanu také Vaším koučem.
Těším se, až se poznáme osobně.

Praxe

– 20 let praxe v oblasti osobního a profesního růstu
– Osobní koučka Poradna Therapia Mgr. Terezy Zahrádkové ( 2018 )
– Senior koučka a lektorka metody Emočních rovnic ( 2014 – 2018 ), školitelka koučů a vedení supervizí
–  Veřejně přednáším
–  Publikuji a spolupracuji s médii
–  Vedu semináře a workshopy
–  Autorka eknihy Co muži milují na ženách 
 
Supervize: Průběžná supervize
Workshopy:
– Pěstujte sebelásku a milujte své tělo
– Jak se stát zářivou a sebevědomou ženou a nenechat se vláčet životem
– Bolest zad & ženský princip života

Reference

Dobrý den, Hanko, kdybych měl porovnat současného a starého Honzu, tak ten současný více čte (hlavně literaturu pro osobní růst), více se zajímá o své blízké, mnohem více komunikuje s partnerkou, přestal sledovat TV, nehraje počítačové hry, věnuje se více svým dětem… Ale hlavně si umím stát za svým, v práci se nikomu nepodřizuji, umím říci NE (v jednom případě jsem se až lekl, co jsem komu byl schopný říci – slušně samozřejmě), mám radost z úspěchu jiných a rád jim k tomu úspěchu pomohu (před měsícem se mi to opravdu povedlo, ale to je na dlouhé psaní a raději bych se Vám s tím pochlubil osobně). A v neposlední řadě MYSLÍM POZITIVNĚ. Samozřejmě mám v sobě nějaké otázky, ale už je neignoruji jako v minulosti, snažím se je řešit. Vztah mezi mnou a manželkou je o dost jiný, než byl. Je na zcela jiném levelu, ale o tom se nebudu rozepisovat a také to nechám na osobní setkání. Ve zkratce jen řeknu, že je to úžasné! Už jsem to jednou říkal, ale zopakuji to. Jsem Vám moc vděčný. Nejen za to, že jste mi pomohla „odpíchnout se“ od svého dna, ale hlavně proto, že jste v tu středu zavolala a pozvala nás na konzultaci.. Přeji Vám krásnou neděli a těším se na setkání s Vámi. Zdravím Vás.
Honza"Vztah mezi mnou a manželkou je o dost jiný, než byl. Je na zcela jiném levelu..."

Dobrý den, Hanko. Chtěla bych Vám i takto veřejně poděkovat za Vaši úžasnou práci, kterou jste se mnou udělala, ač jsme těch sezení spolu moc neměly. Ale o počtu to není, je to o správném nasměrování a ukázání, co v nás je anebo může být. Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu, ač jsem navenek působila, že tomu tak není. Jen já sama jsem věděla, jaký boj v sobě samé vedu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda. Je fajn, že se v dnešní době najdou lidé, kteří umí naslouchat, najít tu správnou šipku a bez zbytečného rozebírání až do odborností nasměrovat a ukázat, že to jde. Jen CHTÍT a to je ten důležitý fakt, aby člověk dosáhl změn, kterých chce.  Ještě jednou DĚKUJI a věřím, že se ještě potkáme. 

Nikola"Přišla jsem k Vám s pocitem, že jsem nic a že jsem k ničemu. Dneska mohu říci, že jsem velmi šťastný člověk, který se bere takový, jaký je. Mám se prostě ráda..."
Dobrý den, Hani, zrovna dneska jsem na Vás myslela a říkala jsem si, jak jsem ráda, že jsem se před třemi měsíci rozhodla pro koučink s Vámi. Už za tak krátkou dobu se toho v mém životě hodně změnilo, a to jen proto, že jsem si otočila pár prográmků v hlavě, ale jinak jsem vlastně vůbec nic nemusela dělat. Můj partnerský vztah teď funguje na 100 %, v práci jsem si ujasnila, co vlastně chci a co očekávám a celkově jsem mnohem spokojenější než dřív, protože teď hlavně dělám to, co chci, co mám ráda, a myslím při tom na sebe. Ještě jednou obrovské díky za Vaši obrovskou podporu, optimismus a neustávající dobrou náladu. Na koučink s Vámi jsem se vždycky moc těšila! Děkuji, Hani! Eva
Eva"Můj partnerský vztah teď funguje na 100%..."